Casting dla małych dzieci do reklamy Rzeszów

108 16 lutego 2017

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kaseton reklamowy na ścianie to widok, który opatrzył się już praktycznie każdemu. Płachta tworzywa sztucznego tkwiąca na ścianie budynku powoli przestaje przyciągać wzrok. Tak więc producenci materiałów reklamowych poszukują nowych rozwiązań, które zawalczą o uwagę klientów.

Ciekawym pomysłem jest dwustronna odmiana kasetonów reklamowych. Posiadają one dwa lica wykonane z tworzyw sztucznych. Oczywiście sprawia to, że nie da się ich zamontować na płaskiej powierzchni w tradycyjny sposób, gdyż wtedy połowa reklamy byłaby niewidoczne. Zamiast tego te kasetony reklamowe przykręcane są na specjalnym stelażu w taki sposób, aby odstawały od powierzchni na której wiszą. Wystarczy sobie przypomnieć szyldy karcz, które można dostrzec w średniowiecznych filmach kostiumowych, aby natychmiast skojarzyć jak wieszane są kasetony dwustronne. Rozwiązanie to na pewno przyciąga wzrok i uwagę klientów.

Reklama ma na celu zaciekawić i przyciągnąć nowych konsumentów. Nic więc dziwnego, że firmy cały czas poszukują nowych rozwiązań, aby uzyskać ten efekt.

About 

Related Articles